Mugler A*Men Pure Malttoaletní voda pro muže

2×
Mugler A*Men Pure Malt toaletní voda pro muže
Mugler A*Men Pure Malt toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: THM0031 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis parfému Mugler A*Men Pure Malt
Složení

Thierry Mugler A*Men Pure Malt  je neobyčejně charismatická a podmanivá pánská vůně, kterou ocení všichni sebejistí muži. Toaletní voda A*Men Pure Malt byla vytvořena na počest tradičním skotským whisky, vůním dřeva a koření. Výsledkem je překvapující kompozice elegantní a sofistikované vůně.

Samotný počátek vůně Thierry Mugler A*Men Pure Malt se pozvolna otevírá vzrušujícími ovocnými tóny, které vás okamžitě povzbudí a dodají vám dobrou náladu. V srdci vůně se ukrývají tajuplné esence hřejivého dřeva a gurmánského sladu. Základ vůně je tvořený smyslnými orientálním tóny a působivou rašelinou. Tato luxusní pánská toaletní voda od oblíbené značky Thierry Mugler je skvělou volbou pro večerní nošení na společenské akce nebo na párty s přáteli.

Pánská vůně Thierry Mugler A*Men Pure Malt je vysoce sofistikovaná a okouzlující. Výborně podtrhne váš osobitý šarm a vytříbený módní styl. Muž, který vůni A*Men Pure Malt používá, působí na ženy velice přitažlivým a neobyčejně vzrušujícím dojmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ovocné tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
slad, dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
rašelina, orientální tóny
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Mugler

Thierry Mugler (*1948, Štrasburk ve Francii) otevřel stejnojmenný salón roku 1973 v hlavním městě módy – Paříži. V 70. letech se specializoval hlavně na francouzské ženy a chytré nápady jdoucí proti momentálním trendům. K vlastnímu parfému však poprvé přičichl až v roce 1992.

Sám Thierry Mugler vnímá sám sebe spíše jako dirigenta, který jen dodává konkrétní podobu tomu, co lze denně spatřit kolem sebe. Nutno dodat, že je „dirigentem“ poměrně úspěšným, a to jak v oblasti módy a módních doplňků, tak na poli parfémů se značkou Mugler. Zde se momentálně prosazuje s vůněmi Mugler Alien nebo nadčasovou a nestárnoucí řadou Mugler Angel. Jako kostymér se Thierry Mugler stará třeba o image R&B zpěvačky Beyoncé.

Recenze Mugler A*Men Pure Malt2