Mugler Alienparfémovaná voda plnitelná pro ženy

48×
Mugler Alien parfémovaná voda plnitelná pro ženy
Mugler Alien parfémovaná voda plnitelná pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
2 510

Ušetříte 39%
60 ml
1 536

Kód: THM0005 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Mugler Alien
Složení

Vůně, která vás přivede do jiného světa. Tajemná, magická a nezaměnitelná. To je ikonická parfémovaná voda pro ženy Mugler Alien. Sladce kořenitá, dřevitá vonná kompozice podtrhne vaše charisma. Voní svobodou – dálkami nekonečného vesmírného prostoru, ve kterém se můžete svobodně pohybovat.

Vůně Alien je velmi osobitá, není pro každého. Ale jakmile jí jednou propadnete, stane se vaší stálicí na spoustu dalších let.

  • dřevitá orientální vůně
  • pro ženu, která je ráda sama sebou
  • vhodná především v chladnějších měsících

Složení vůně
Hned v úvodu se projeví hedvábná vůně jasmínových květů. Následně vaše smysly potěší hřejivé kašmírové dřevo. O dokonalý smyslový zážitek se postará hluboká, lehce kořenitá ambra.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Alien z návrhářské dílny Thierry Muglera byla uvedena na trh v roce 2005. Pro značku Mugler ji sestavili Dominique Ropion a Laurent Bruyère. Tato sladce kořeněná vůně se ukrývá v mystickém flakonu, který symbolizuje kámen mudrců a ve vaší koupelně či na toaletním stolku se bude vyjímat.

Složení

Složení
jasmín sambac, pravá ambra, kašmírové dřevo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Mugler

Thierry Mugler (*1948, Štrasburk ve Francii) otevřel stejnojmenný salón roku 1973 v hlavním městě módy – Paříži. V 70. letech se specializoval hlavně na francouzské ženy a chytré nápady jdoucí proti momentálním trendům. K vlastnímu parfému však poprvé přičichl až v roce 1992.

Sám Thierry Mugler vnímá sám sebe spíše jako dirigenta, který jen dodává konkrétní podobu tomu, co lze denně spatřit kolem sebe. Nutno dodat, že je „dirigentem“ poměrně úspěšným, a to jak v oblasti módy a módních doplňků, tak na poli parfémů se značkou Mugler. Zde se momentálně prosazuje s vůněmi Mugler Alien nebo nadčasovou a nestárnoucí řadou Mugler Angel. Jako kostymér se Thierry Mugler stará třeba o image R&B zpěvačky Beyoncé.

Recenze Mugler Alien48