theBalmtheBalm and the Beautiful® Episode 1 paleta očních stínů

2×
theBalm theBalm and the Beautiful® Episode 1 paleta očních stínů
theBalm theBalm and the Beautiful® Episode 1 paleta očních stínů
Akce
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
711

Ušetříte 19%
10.5 g
570

Skladem | Kód: TBA00735
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Paletka pro líčení očí theBalm theBalm and the Beautiful® Episode 1 vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • vytvoří přirozené líčení očí
  • dlouhotrvající výdrž
  • snadno se nanáší
  • odstíny jsou snadno kombinovatelné
  • matná textura
  • třpytivý efekt

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, nude
Konzistence
pudr
Efekt
matný, třpytivý, dlouhotrvající

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.