theBalm Smoke Balm Volumepaleta očních stínů

theBalm Smoke Balm Volume paleta očních stínů
theBalm Smoke Balm Volume paleta očních stínů
Volume 2 10,2 g

Kód: TBA0139 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte theBalm produkty nad 499 Kč a získáte ikonický rozjasňovač na tvář v cestovním balení zdarma
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu theBalm Smoke Balm Volume

Popis:
Paleta očních stínů theBalm Smoke Balm Volume 2 v sobě kombinuje tři unikátní oční stíny, které zvýrazní a podtrhnou váš pohled. Oční stíny skvěle přilnou k očním víčkům, nedrolí se a ani nerozmazávají tam, kam nemají. Mají hedvábnou texturu a lze je použít jak za sucha, tak i v mokré variantě. Paleta očních stínů theBalm Smoke Balm Volume 2 neobsahuje parabeny a navíc tyto oční stíny nebyly testované na zvířatech. Oční stíny nabízí několik možností líčení – můžete buď použít jeden samostatný stín, nebo zkombinovat dva či tři různé. Díky tomu dosáhnete vždy originálního líčení a budete nepřehlédnutelná!

Účinky:

  • zvýrazní přirozený tvar očí
  • jsou ideální pro vytvoření kouřového líčení
  • dají se nanášet za sucha i za mokra
  • je možné je libovolně kombinovat
  • nedrolí se
  • neobsahují parabeny

Složení:

  • slída – rozjasní a prozáří oční víčka

Jak aplikovat:

  • Nanášejte na oční víčko pomocí aplikátoru nebo prsty.

O značce theBalm

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.

 

Recenze theBalm Smoke Balm Volume