theBalm Powder To The People

štětec na pudr a tvářenku

theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
Poškozený obal
Kód: TBA0350 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
theBalm Powder To The People
štětec na pudr a tvářenku | 717

Popis kosmetiky theBalm Powder To The People

Popis:
Štětec theBalm Powder To The People má přesně takový tvar a funkční vlastnosti, které od dokonalého štětce čekáte. Dokáže nabrat potřebné množství tvářenky nebo pudru a jemně je rozetřít po tváři. Díky svému tvaru umožňuje nanášení líčení jak na celý povrch pleti, tak i jen na přesně určená místa.
Štětec theBalm Powder To The People má veselou růžovou rukojeť, díky které si ho zamilujete, a stane se nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy. Precizně přenese pudr i tvářenku na vaši pleť a rozetře ji přesně podle vašich představ.

Vlastnosti:

  • má ideální tvar štětin pro nanesení maximálního množství líčidel
  • skvěle padne do ruky
  • zajistí stabilní a vyrovnané pokrytí líčidly
  • dokáže zvýraznit přirozené kontury obličeje

Jak používat:
Naberte štětcem menší množství pudru a přeneste jej na obličej. Roztírejte pudr směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům.

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.