theBalm Powder To The Peopleštětec na pudr a tvářenku

theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
štětec na pudr a tvářenku

Kód: TBA0151 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte theBalm produkty nad 499 Kč a získáte ikonický rozjasňovač na tvář v cestovním balení zdarma
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu theBalm Powder To The People

Popis:
Štětec theBalm Powder To The People má přesně takový tvar a funkční vlastnosti, které od dokonalého štětce čekáte. Dokáže nabrat potřebné množství tvářenky nebo pudru a jemně je rozetřít po tváři. Díky svému tvaru umožňuje nanášení líčení jak na celý povrch pleti, tak i jen na přesně určená místa.
Štětec theBalm Powder To The People má veselou růžovou rukojeť, díky které si ho zamilujete, a stane se nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy. Precizně přenese pudr i tvářenku na vaši pleť a rozetře ji přesně podle vašich představ.

Vlastnosti:

  • má ideální tvar štětin pro nanesení maximálního množství líčidel
  • skvěle padne do ruky
  • zajistí stabilní a vyrovnané pokrytí líčidly
  • dokáže zvýraznit přirozené kontury obličeje

Jak používat:
Naberte štětcem menší množství pudru a přeneste jej na obličej. Roztírejte pudr směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům.

O značce theBalm

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.

 

Recenze theBalm Powder To The People