theBalm Powder To The People

štětec na pudr a tvářenku

theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
theBalm Powder To The People štětec na pudr a tvářenku
Poškozený obal
Kód: TBA0350 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 23. 7. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 23. 7. 2019
theBalm Powder To The People
štětec na pudr a tvářenku | 751

Popis produktu theBalm Powder To The People

Popis:
Štětec theBalm Powder To The People má přesně takový tvar a funkční vlastnosti, které od dokonalého štětce čekáte. Dokáže nabrat potřebné množství tvářenky nebo pudru a jemně je rozetřít po tváři. Díky svému tvaru umožňuje nanášení líčení jak na celý povrch pleti, tak i jen na přesně určená místa.
Štětec theBalm Powder To The People má veselou růžovou rukojeť, díky které si ho zamilujete, a stane se nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy. Precizně přenese pudr i tvářenku na vaši pleť a rozetře ji přesně podle vašich představ.

Vlastnosti:

  • má ideální tvar štětin pro nanesení maximálního množství líčidel
  • skvěle padne do ruky
  • zajistí stabilní a vyrovnané pokrytí líčidly
  • dokáže zvýraznit přirozené kontury obličeje

Jak používat:
Naberte štětcem menší množství pudru a přeneste jej na obličej. Roztírejte pudr směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům.

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.