theBalm Instain

pudrová tvářenka pro dlouhotrvající efekt

theBalm Instain pudrová tvářenka pro dlouhotrvající efekt
theBalm Instain pudrová tvářenka pro dlouhotrvající efekt
odstín Lace 6,5 g

Kód: TBA0124 | Toto zboží není momentálně k dispozici
theBalm Instain
odstín Lace 6,5 g

Popis produktu theBalm Instain

Popis:
Exkluzivní theBalm Instain pudrová tvářenka pro dlouhotrvající efekt je nezbytností každého elegantního líčení! Sytě pigmentovaná tvářenka je výjimečná svou dlouhotrvající výdrží, díky které zůstane na svém místě celý den i protančenou noc. Každý odstín perfektně zvýrazní lícní kosti a obličeji tak dodá přirozenou definici. Tváři zároveň propůjčuje zdravý a svěží odstín. Originální tvářenka je oživení pro jakékoliv líčení! TheBalm Instain pudrová tvářenka pro dlouhotrvající efekt má stylové balení s praktickým zrcátkem uvnitř.

Účinky:

  • zvýrazňuje lícní kosti
  • dodává tváři zdravý odstín
  • oživuje líčení
  • má dlouhodobou výdrž

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Naneste na lícní kosti pomocí kosmetického štětce nebo speciálního aplikátoru.

Vlastnosti

Barva
oranžová, růžová
Konzistence
pudr
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny
Voděodolné
ne

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.