theBalm How 'Bout Them Apples?paleta krémových tvářenek a rtěnek

2×
theBalm How 'Bout Them Apples? paleta krémových tvářenek a rtěnek
theBalm How 'Bout Them Apples? paleta krémových tvářenek a rtěnek
20 g

Kód: TBA0131 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu theBalm How 'Bout Them Apples?

Paletka na rty theBalm How 'Bout Them Apples? vám pomůže vytvořit krásné a plné rty k nakousnutí.

Vlastnosti:

  • syté pigmentované barvy
  • dlouhotrvající výdrž
  • zajistí zdravě vypadající tváře
  • docílí přirozeného vzhledu
  • celodenní výdrž

Jak používat:
Nanášejte na rty přiloženým aplikátorem nebo konečky prstů. S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů naneste tvářenku na lícní kosti. Rozetřete do ztracena.

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.

Recenze theBalm How 'Bout Them Apples?