theBalm Blend a Hand

kuželový štětec na make-up

theBalm Blend a Hand kuželový štětec na make-up
theBalm Blend a Hand kuželový štětec na make-up
theBalm Blend a Hand kuželový štětec na make-up
theBalm Blend a Hand kuželový štětec na make-up

Kód: TBA0152 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis kosmetiky theBalm Blend a Hand

Popis:
Štětec theBalm Blend a Hand je přesně tou správnou volbou pro bezchybné nanesení make-up kdykoliv a kdekoliv. Díky své velikosti se vleze do každé kabelky a vy jej můžete mít kdykoliv po ruce. Jeho zaoblené štětiny dokážou nanést make-up přesně tam, kam potřebujete.
Kuželový štětec theBalm Blend a Hand má trendy zelenou rukojeť, která vám vždy vykouzlí úsměv na rtech. Štětec pokryje pleť stejnoměrnou vrstvou make-up a rozetře jej tak, že dokonale splyne s pletí. Rozšiřte své kosmetické pomůcky o tohoto profesionálního pomocníka, štětec theBalm Blend a Hand!

Vlastnosti:

  • perfektně rozprostře make-up po pleti
  • skvěle padne do ruky
  • rovnoměrně pokryje make-upem celý obličej i přesně vybraná místa

Jak používat:
Naberte malé množství make-upu na štětec a jemně jej rozetřete po celém obličeji do ztracena. Pro snadnější aplikaci naneste make-up na hřbet ruky a nabírejte jej z ní. Po nanesení krémového nebo tekutého make-upu ze štětce jemně vymyjte jeho zbytky pomocí mýdla – zabráníte tak slepení vláken.

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.