theBalm BalmJovi

náhrada

theBalm BalmJovi náhrada
náhrada

Kód: TBA0118 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

theBalm BalmJovi
náhrada

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky theBalm BalmJovi

Popis:
TheBalm BalmJovi je paleta pro opravdové rockové hvězdy! Dvanáct vysoce pigmentovaných odstínů s dlouhou výdrží na sebe strhne veškerou pozornost. Studené tóny se dobře kombinují a vytváří dramatické i jemné líčení během okamžiku. Paleta je navíc vybavena jemným rozjasňovačem, který obličej rozzáří, a exkluzivní tvářenkou, která má za úkol bezchybně zvýraznit tváře. Krémové odstíny „Milly“ a „Vanilly“ propůjčí tvářím a rtům šťavnatý vzhled. TheBalm BalmJovi paleta pro opravdové rockové hvězdy je vybavena praktickým zrcátkem, se kterým se snadno upravíte v práci i pod pódiem. Neobsahuje parabeny.

Účinky:

  • vytváří přirozené líčení očí
  • zvýrazňuje rty a tvář
  • rozjasňuje
  • rtům dodává objem

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat: 
Naneste pomocí štětce nebo speciálního aplikátoru. Lze používat za sucha, pro intenzivnější výsledek za mokra.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce theBalm

Motto kosmetické značky theBalm zní: „krásná během pěti minut“. V její nabídce proto najdete velké množství multifunkčních produktů, díky kterým bude vaše každodenní zkrášlování jednodušší, rychlejší a zábavnější než doposud. Vybírat můžete z kolekce dekorativní kosmetiky, praktických paletek, štětců a mnoha pestrobarevných laků na nehty.

Americkou značku s nezaměnitelnými retro barevnými obaly založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA.