The MANdle Outdoorsman

vonná svíčka 425 g

The MANdle Outdoorsman vonná svíčka 425 g
The MANdle Outdoorsman vonná svíčka 425 g
499

Ušetříte 55%
vonná svíčka 425 g
225

Kód: MND0012 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 25. 8. 2019
The MANdle Outdoorsman
vonná svíčka 425 g | 225

Popis parfému The MANdle Outdoorsman

Vonná svíčka The MANdle Outdoorsman provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
kov, lesní vzduch, střelný prach
Charakter bytové vůně
dřevitá, svěží

O značce The MANdle

Když svíčky pro muže, pak jedině od značky The MANdle. Neznamená to, že by tyto svíčky nezaujaly také ženy. Neotřelá vůně svíček však více připomíná mužský svět a odsouvá do pozadí typické vůně ovocných a květinových svíček, jež se hodí spíše pro jemné a romantické ženy.

Společnost The MANdle přináší nové druhy vůní pro muže, kteří milují vůni auta, benzínu, kůže a dalších netypických aromat. Ojedinělou kolekci svíček má na svědomí společnost Mandle Company, kterou provozuje rodina v jihovýchodním Michiganu. Všechny svíčky se vyrábějí přímo v USA a jejich tvůrci se snaží o to, aby i muži měli své vlastní vonné svíčky.

Recenze The MANdle Outdoorsman

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!