The MANdle Guido

vonná svíčka 425 g

The MANdle Guido vonná svíčka 425 g
The MANdle Guido vonná svíčka 425 g
The MANdle Guido vonná svíčka 425 g
vonná svíčka 425 g
499

Kód: MND0003 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
The MANdle Guido
vonná svíčka 425 g | 499

Popis parfému The MANdle Guido

Vonná svíčka The MANdle Guido provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
kolínská voda

O značce The MANdle

Když svíčky pro muže, pak jedině od značky The MANdle. Neznamená to, že by tyto svíčky nezaujaly také ženy. Neotřelá vůně svíček však více připomíná mužský svět a odsouvá do pozadí typické vůně ovocných a květinových svíček, jež se hodí spíše pro jemné a romantické ženy.

Společnost The MANdle přináší nové druhy vůní pro muže, kteří milují vůni auta, benzínu, kůže a dalších netypických aromat. Ojedinělou kolekci svíček má na svědomí společnost Mandle Company, kterou provozuje rodina v jihovýchodním Michiganu. Všechny svíčky se vyrábějí přímo v USA a jejich tvůrci se snaží o to, aby i muži měli své vlastní vonné svíčky.