The Different Company Une Nuit Magnetiqueparfémovaná voda unisex

The Different Company Une Nuit Magnetique parfémovaná voda unisex
The Different Company Une Nuit Magnetique parfémovaná voda unisex
2 610

Ušetříte 31%
50 ml
1 799

Kód: TDC0422 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 27. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému The Different Company Une Nuit Magnetique
Složení

Une Nuit Magnetique je květinová jantarová vůně pro ženy a muže z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů The Different Company. Výjimečné vůně The Different Company jsou realizací moderní vize luxusu značky, založené na kořenech slavné tradice vysoké parfumerie (haute parfumerie). Parfémovaná voda The Different Company Une Nuit Magnetique nabízí elegantní a současně smyslnou vůni s magnetickou přitažlivostí.

Parfémovaná voda Une Nuit Magnetique je „magnetem, který fyzicky přitahuje“, jak uvádí sama Christine Nagel, která vůni vytvořila pod heslem „celou noc“. The Different Company Une Nuit Magnetique v sobě nese poutavý kontrast a současně přitažlivost jednotlivých ingrediencí v „olfaktorickém magnetickém poli“. Vůně s tajemně popsanou inspirací má neméně kreativní kompozici. V hlavě se otevírá akordy zázvoru, borůvky a bergamotu. V srdci zavoní egyptský jasmín, damašská růže, tuberóza a slíva a základ sestává z tónů jantaru, benzoinu, pačuli, pižma a dřevitých not.

Celkové aroma spojuje ovocné, balzámové a sladké stránky s hřejivě a svěže kořenitými a jantarovými aspekty. Výsledkem je překvapivě celistvá, elegantní a nesmírně smyslná vůně. Parfémovaná voda Une Nuit Magnetique, které nechybí ani lákavá ovocná šťavnatost, si získá především milovnice a milovníky velmi originálních vůní, které odmítají respektovat obvyklé kategorie. Zejména pak příznivce vůní nesmírně přitažlivých, s výraznými ovocnými a balzámovými stránkami.

Parfémovaná voda The Different Company Une Nuit Magnetique se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. A stejně jako všechny parfémy The Different Company vyniká kromě mistrovské kompozice a neúprosné kvality a luxusnosti surovin také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o neobyčejnou parfémovanou vodu The Different Company Une Nuit Magnetique a nechte se ovládnout její magnetickou přitažlivostí.

The Different Company Une Nuit Magnetique – nesmírně originální, svůdná i elegantní parfémovaná voda s borůvkou, pačuli, slívou, jasmínem a jantarem.

Složení

Hlava
borůvka, bergamot, zázvor
Srdce
švestka, egyptský jasmín, tuberóza, turecká růže
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo, benzoin, pačuli
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Une Nuit Magnetique