The Different Company Une Nuit Magnetique parfémovaná voda unisex

The Different Company Une Nuit Magnetique parfémovaná voda unisex
The Different Company Une Nuit Magnetique parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: TDC0422 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis The Different Company Une Nuit Magnetique
Složení

Vůně plná kontrastů, jež se navzájem přitahují a nemohou bez sebe existovat. Dohromady vytvářejí plnou a harmonickou kompozici, z níž sálá sofistikovanost. Parfémovaná voda The Different Company Une Nuit Magnetique z rukou parfémářky Christine Nagel tohoto efektu dosahuje díky kombinaci ovocných a orientálních tónů. Je tajemná, hluboká a svůdná.

  • květinová a dřevitá vůně s ovocem
  • sofistikovaná, unisexová vůně
  • smyslná vůně ideální na speciální příležitosti

Složení vůně
Sladká ambra a dřevité tóny magneticky přitahují benzoin a pačuli do hřejivého, orientálního akordu. Jasmín, růže a tuberóza vyvažují jejich sílu a vytvářejí hebké a zároveň bohatě ornamentální srdce vůně. Švestka, zázvor a bergamot působí jako atraktivní protiklad, kontrastují se sladkým základem a dávají vonné kompozici šťavnatost a jiskru. Jemná borůvka pomyslně zabarvuje celou kompozici do temně fialové barvy, která připomíná samet.

Příběh vůně
Pozdní jaro v Paříži, nečekané setkání a pocit, že dnešní noc je něčím zvláštní. Fyzická přitažlivost dvou lidí, která jde za hranice rozumu. Ona působí tajuplně, neuchopitelně a andělsky. Toto je magnetická noc. Christine Nagel dodává, že tato vůně je sama o sobě magnetem, který fyzicky přitahuje.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor, bergamot, borůvka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, turecká růže, švestka, egyptský jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, benzoin, pačuli, pižmo, dřevité tóny
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Une Nuit Magnetique