The Different Company Un Parfum Des Sens&Boisparfémovaná voda pro ženy

The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois parfémovaná voda pro ženy 50 ml
The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: TDC0366 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois
Složení

Parfémovaná voda pro ženy The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois vám umožní prožít esenciální dobrodružství. Zesílená kompozice ukrývající tajemnou schránku, jež ve vás probudí pocity pikantnosti a čerstvosti. Dokonalá a intenzivní zbraň pro svádění mužů.

The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois je parfémovaná voda pro ženy, které vyhledávají pronikavé tóny. Pro ty, jež dávají přednost smyslné čistotě, která je zahalena v přírodních ingrediencích. Je to například bergamot, pačule, santalové dřevo nebo nerole, jež poblázní vaše čichové vjemy.

Dostatečné elegance si užijete také v případě flakónku parfémované vody pro ženy The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois, který nese prvky jednoduchosti. Zahalte se do vůně plné kontrastů a poznejte světlo na konci esenciálního tunelu. Nechte na sebe téct proudy vonného elixíru.

Složení

Hlava
pepř, bergamot, zázvor
Srdce
fialka, neroli, kadidlo
Základ
cedr, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
nedefinovaná

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Un Parfum Des Sens&Bois