The Different Company Un Parfum d´Ailleurs et Fleurstoaletní voda tester pro ženy

The Different Company Un Parfum d´Ailleurs et Fleurs toaletní voda tester pro ženy 50 ml
The Different Company Un Parfum d´Ailleurs et Fleurs toaletní voda tester pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: TDC0567 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému The Different Company Un Parfum d´Ailleurs et Fleurs
Složení

Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů The Different Company. Výjimečné vůně The Different Company jsou realizací moderní vize luxusu značky, založené na kořenech slavné tradice vysoké parfumerie (haute parfumerie). Toaletní voda The Different Company Un Parfum d'Ailleurs & Fleurs nabízí průzračně čistý, okouzlující květinový sen.

Toaletní vodu Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs vytvořila Céline Ellena jako okouzlující, snovou vůni, která zaujme mimo jiné svou poutavou dvojakostí. Ústředním tématem jsou dvě květiny, obě bílé a smyslné, ale s opačným charakterem. Spojení neroli, symbolu neposkvrněné čistoty, a živočišně svůdné tuberózy vytváří nesmírně působivý efekt. Vonná kompozice The Different Company Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs se v hlavě otevírá akordy neroli, hořkého pomeranče a listů pomerančovníku. V srdci zavoní lipový květ, bezový květ a květ lísky. Základ sestává z tónů tuberózy, pižma a slívy.

Celkové aroma spojuje dominantní květinové stránky se sladkými aspekty a poutavým ovocným dotekem. Výsledkem je čistá, snově krásná, převážně bílá květinová vůně. Toaletní voda The Different Company Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs spojuje nevinnost a smyslnost, svěžest a jemnou sladkost. Získá si nejen milovnice tuberózy a neroli, ale osloví každou ženu, která má ráda smyslné bílé květinové vůně. Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs je vhodná především k dennímu nošení v teplejších měsících.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu The Different Company Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs a zamilujte se do neposkvrněného a současně svůdného bílého květinového snu.

The Different Company Un Parfum d’Ailleurs et Fleurs – průzračně čistá, okouzlující a smyslná květinová vůně s neroli a tuberózou v ústředních rolích.

Složení

Hlava
mandarinko-pomerančové aroma, hořký pomeranč, černý bez
Srdce
lípa, badyán
Základ
pižmo, tuberóza
Druh vůně
květinová

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Un Parfum d´Ailleurs et Fleurs