The Different Company Sel de Vetiverparfémovaná voda unisex

The Different Company Sel de Vetiver parfémovaná voda unisex
The Different Company Sel de Vetiver parfémovaná voda unisex
Doporučená maloobchodní cena
4 430

Ušetříte 32%
100 ml
3 019

Kód: TDC0554 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému The Different Company Sel de Vetiver
Složení

Pod nohama cítíte měkký písek a slyšíte burácení mořských vln. Když se zhluboka nadechnete, ucítíte slaný vzduch s vůní suché trávy. Parfémovaná voda The Different Company Sel de Vetiver kombinuje tajuplný, lehce zakouřený vetiver s citrusy a mořskou solí. Výsledkem je svěží, dřevitá vůně, která vyvolává pocit, jako byste stáli na břehu oceánu.

  • svěží, bylinná a dřevitá vůně
  • energická, unisexová vůně
  • ležérní vůně, ideální na léto

Složení vůně
Suše dřevitý, kouřový vetiver doplňuje aroma mořské soli. Díky tomu evokuje Sel de Vetiver vůni moře, aniž by obsahovala akvatické tóny. Svěží, slunečný pocit podtrhuje geránium a hořko-sladký, citrusový akord grepu a bergamotu. Kardamom doplňuje vůni o chladně minerální tón, který připomíná kamínky zalité mořskou vodou a vysychající na slunci.

Příběh vůně
Parfumérka Celine Ellena se inspirovala osobním zážitkem, kdy za deštivého dne zkoumala kořínky vetiveru. Jejich hřejivá vůně kontrastovala s vůní usychajících kapek deště. „To mi vnuklo nápad vytvořit sladko-slanou harmonickou vůni, smyslnou a svěží, vůni hebké pokožky po koupání v moři, kdy na ní zůstávají částečky soli a chladivá voda se vypařila v žáru slunce.“ vysvětluje parfémářka.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, grep, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, vetiver
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mořská sůl, vetiver
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Sel de Vetiver