The Different Company Oriental Lounge parfémovaná voda unisex

1×
The Different Company Oriental Lounge parfémovaná voda unisex
The Different Company Oriental Lounge parfémovaná voda unisex
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 610

Ušetříte 42%
50 ml
1 488

Kód: TDC0362 | Více než 5 ks skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis The Different Company Oriental Lounge
Složení

Tlumené světlo, hedvábné polštáře a vzduch prosycený sladce hypnotickou vůní. Takový orientální sen evokuje parfémovaná voda The Different Company Oriental Lounge, nejsvůdnější dílo v portfoliu značky. Parfémářka Celine Ellena vzala hluboké orientální tóny do svých rukou a přetvořila je v duchu svého stylu do nebesky měkké, jemné vůně, která vás obejme jako hřejivý sen.

  • orientální, balzamická vůně s výraznou ambrou
  • jemná, hřejivá vůně pro ženy i muže
  • ideálně ladí k podzimu a zimě

Složení vůně
Oriental Lounge staví na sladce kořeněné vůni lístků karí. Vyvažuje ji svěžím bergamotem a hřejivou ambrou. Balzamické labdanum a fazole tonka zvýrazňují hedvábnou měkkost ještě umocněnou esencí z indického dřeva známého jako „satinwood“, v překladu saténové dřevo. Růže všechny tóny propojuje do celku, který sálá teplem, uvolněnou atmosférou a smyslným příslibem.

Příběh vůně
Oriental Lounge, tedy orientální salonek, je vůně inspirovaná romantickým pohledem na kulturu Blízkého východu. Parfémářka Celine Ellena do této vůně vtiskla svou představu ornamenty zdobené místnosti plné luxusního nábytku a měkkých podušek. Když si přivoníte, možná uslyšíte tichý hlas, který vypráví starodávné příběhy do hluboké arabské noci.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kari, pepř, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, pryskoň zelenodřevá
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, labdanum, tonka fazole
Druh vůně
orientální

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company Oriental Lounge1