The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rosetoaletní voda pro ženy

The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rose toaletní voda pro ženy
The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rose toaletní voda pro ženy
90 ml

Kód: TDC0389 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rose
Složení

Kâshân Rose je květinová vůně pro ženy z kolekce L'Esprit Cologne francouzské značky nikových (niche) parfémů The Different Company. Výjimečné vůně The Different Company jsou realizací moderní vize luxusu značky, založené na kořenech slavné tradice vysoké parfumerie (haute parfumerie). Toaletní voda The Different Company Kâshân Rose nabízí překvapivé ztvárnění perské růže.

Toaletní voda Kâshân Rose, vytvořená Emilie Coppermann, představuje perskou růži, oslavovanou na každoročním festivalu růží v íránském městě Kashan. Vůně The Different Company Kâshân Rose je podobně působivá, důmyslná a neočekávaná jako ty nejnádhernější růže v devět tisíc let starém městě a první oáze regionu. Vonná kompozice „Růže z Kashanu“ se v hlavě otevírá akordy kardamomu, šalvěje, růžového pepře a liči. V srdci zavoní pivoňka, hloh a růže a základ sestává z tónů semen aromatické květiny ambrette, santalového dřeva a pižma.

Celkové aroma spojuje růžové a další květinové stránky se svěžími, pižmovými a jemně kořenitými aspekty. Výsledkem je neobyčejná, vytříbená, čistá, svěží, lehce pikantní a především nesmírně působivá vůně. Toaletní voda The Different Company Kâshân Rose si získá nejen milovnice růžových vůní. Osloví každou ženu, která má ráda překvapivé květinové vůně s výrazným charakterem. Vůně Kâshân Rose nejlépe vynikne za jarních a letních dnů.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o toaletní vodu The Different Company Kâshân Rose a zamilujte se do překvapivé vůně perské růže.

The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rose – působivá růžová květinová vůně s pivoňkou, liči a růžovým pepřem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, liči, čaj, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pivoňka, růže, hloh
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, santalové dřevo, ambrette
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce The Different Company

The Different Company je francouzská značka nikových (niche) parfémů s filozofií založenou na oslavě potěšení smyslů, kráse a výjimečnosti pravých francouzských parfémů a unikátnosti designových flakonů. Cílem The Different Company je nabízet výjimečné zboží s moderní vizí luxusu založenou na kořenech slavné tradice vysoké parfumérie (haute parfumerie). Značku The Different Company založili v roce 2000 Jean Claude Ellena aThierry de Baschmakoff. Záhy se k nim se stejnou vášní k parfemářství připojil Luc Gabriel, současný prezident společnosti.

Dnes má The Different Company na svém kontě více než dvě desítky unikátních luxusních parfémů a také celou řadu úchvatných vonných svíček a další luxusní doplňkové zboží. Vůně značky The Different Company naleznete v těch nejlepších světových parfumériích a luxusních hotelech po celém světě.

Všechny parfémy The Different Company kromě mistrovských kompozic vůní a neúprosné kvality a luxusnosti všech surovin vynikají také svým balením. Přímo ikonické flakony značky, vyrobené z unikátního špičkového skla, jsou pravým ztělesněním luxusu, moderním a ekologickým mistrovským dílem. Každé úchvatné vonné dílo značky The Different Company v sobě spojuje špičkovou parfemářskou kvalitu a unikátní design, a skutečně nebývalým způsobem tak obohatí vaši kosmetickou výbavu nebo se může stát dokonalým dárkem pro vaše blízké.

Recenze The Different Company L'Esprit Cologne Kâshân Rose