Přejít na hlavní obsah
The Body Shop White Musk toaletní voda pro ženy
The Body Shop White Musk toaletní voda pro ženy
The Body Shop White Musk toaletní voda pro ženy
Složeníambra, růže, jasmín, koření
Hlava
absolut vanilky
Druh vůněkvětinová

Dokonalá čistota ženskosti v podobě bílého pižma

Objevte v sobě více jemnosti a v jemnosti více síly, jak okouzlovat svou ženskostí. Taková je toaletní voda The Body Shop White Musk. Jemná, příjemně uklidňující, ale i smyslně ženská a elegantní. Naneste ji na kůži jako krásnou symfonii s tóny čistých aldehydů, uklidňujícího jasmínu a dokonalého pižma, které zanechá letmý dotek čistoty a kouzla všude, kam se vydáte.

  • květinovodřevitá pižmová vůně
  • představena v roce 1981
  • vhodná pro vegany

Složení vůně:
Přivítá vás jedna z nejvoňavějších jarních květin, půvabná konvalinka. Lehká, bílá květinová stopa se svěží zelenou vůní a vodními podtóny následně předá slovo bohatství jasmínu. Obsahuje svěží, bílé květinové tóny se zelenými akcenty. Závěr podtrhne a završí lídr v kompozici. Pižmo je neuvěřitelně smyslné a uklidňující, se sladkou, pudrovou, čistou kvalitou, která tuto charakteristiku předává napříč celou olfaktorickou pyramidou toaletní vody.

Příběh vůně:
Vůně toaletní vody The Body Shop White Musk je symbolem čistoty a uklidnění. White Musk je pohodlná a sametová dámská vůně, věnovaná každé ženě a perfektní pro každý okamžik a příležitost. Představena v roce 1981, moderní už více než 40 let.

The Body ShopWhite Musk toaletní voda pro ženy

4×
1 299
Výhodněji o 24%
60 ml
975

Skladem | 1 625,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BBO05152

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes