The Bluebeards Revenge Shaving Brushes Doubloon Brush

štětka na holení

The Bluebeards Revenge Shaving Brushes Doubloon Brush štětka na holení
The Bluebeards Revenge Shaving Brushes Doubloon Brush štětka na holení
štětka na holení
209

Kód: TBR1955 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
The Bluebeards Revenge Shaving Brushes Doubloon Brush
štětka na holení | 209

Popis produktu The Bluebeards Revenge Shaving Brushes Doubloon Brush

Štětka pro mokré holení The Bluebeards Shaving Brushes Doubloon Brush umožňuje hladké, těsné oholení tradiční metodou, která prožívá svou renesanci.

Vlastnosti:

  • umožňuje hladké oholení tradiční metodou
  • předchází problémům pleti způsobeným holením
  • dokonale napění přípravek na holení
  • designové provedení, dřevěná rukojeť se zlatě vyvedenou lebkou
  • je velmi praktická na cesty

O značce The Bluebeards Revenge

The Bluebeards Revenge je anglická populární značka holicích potřeb, která je zaměřená zejména na mladé muže a nespoutané rebely. Holicí potřeby The Bluebeards Revenge jsou jedinečné nejen svým moderním mladistvým designem, ale také svými inovativními technologiemi, které dokážou v mnohém překvapit!
Specialitou značky The Bluebeards Revenge je zejména unikátní složka Decelerine, což je směs účinných přírodních látek, které zpomalují růst vousů a snižují tak frekvenci holení. Decelerine zároveň poskytuje pleti zklidnění, zamezuje podráždění, intenzivně hydratuje a má protizánětlivý účinek. Všechny výrobky značky The Bluebeards Revenge jsou vhodné i pro citlivou pleť.
Jedinečná pánská kosmetika na holení The Bluebeards Revenge je vyráběna v jedné z předních kosmetických laboratoří ve Velké Británii. Spolehnout se tak můžete na opravdovou kvalitu! V nabídce značky The Bluebeards Revenge jsou pro pány připravené prvotřídní krémy na holení, klasické břitvy, holicí strojky na holení i přípravky pro péči po holení.
Produkty The Bluebeards Revenge jsou bez obsahu parabenů a nejsou testované na zvířatech. Řekněte sbohem nepříjemné vyrážce po holení a začněte si užívat dokonale hladké pleti na dotek po mnoho dní! Pořiďte si jedinečnou holicí kosmetiku The Bluebeards Revenge!