The Bluebeards Revenge Razors & Bladesdvousečný holicí strojek

The Bluebeards Revenge Razors & Blades dvousečný holicí strojek
The Bluebeards Revenge Razors & Blades dvousečný holicí strojek
dvousečný holicí strojek
1 029

Kód: TBR1966 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu The Bluebeards Revenge Razors & Blades

Precizně zkonstruovaný dvousečný holicí strojek The Bluebeards Revenge Razors & Blades umožňuje dokonalé, bezpečné a pohodlné oholení.

Vlastnosti:

  • ztělesňuje to nejlepší z tradice luxusního holení
  • umožňuje bezpečné, precizní oholení
  • design s logem Bluebeards a laserem vypálenou ikonickou lebkou

O značce The Bluebeards Revenge

The Bluebeards Revenge je anglická populární značka holicích potřeb, která je zaměřená zejména na mladé muže a nespoutané rebely. Holicí potřeby The Bluebeards Revenge jsou jedinečné nejen svým moderním mladistvým designem, ale také svými inovativními technologiemi, které dokážou v mnohém překvapit!
Specialitou značky The Bluebeards Revenge je zejména unikátní složka Decelerine, což je směs účinných přírodních látek, které zpomalují růst vousů a snižují tak frekvenci holení. Decelerine zároveň poskytuje pleti zklidnění, zamezuje podráždění, intenzivně hydratuje a má protizánětlivý účinek. Všechny výrobky značky The Bluebeards Revenge jsou vhodné i pro citlivou pleť.
Jedinečná pánská kosmetika na holení The Bluebeards Revenge je vyráběna v jedné z předních kosmetických laboratoří ve Velké Británii. Spolehnout se tak můžete na opravdovou kvalitu! V nabídce značky The Bluebeards Revenge jsou pro pány připravené prvotřídní krémy na holení, klasické břitvy, holicí strojky na holení i přípravky pro péči po holení.
Produkty The Bluebeards Revenge jsou bez obsahu parabenů a nejsou testované na zvířatech. Řekněte sbohem nepříjemné vyrážce po holení a začněte si užívat dokonale hladké pleti na dotek po mnoho dní! Pořiďte si jedinečnou holicí kosmetiku The Bluebeards Revenge!

Recenze The Bluebeards Revenge Razors & Blades