The Bluebeards RevengeRazors & Blades břitva na klasické výměnné čepele

4×
The Bluebeards Revenge Razors & Blades břitva na klasické výměnné čepele
The Bluebeards Revenge Razors & Blades břitva na klasické výměnné čepele
295

Skladem | Kód: TBR1958
1
Večerní doručení Brno
pondělí 29. 11. 2021
Osobní odběr
pondělí 29. 11. 2021

Každý moderní muž by měl mít vždy dokonale upravenou tvář. Ať už jste začátečník nebo profesionál, břitva na klasické výměnné čepele The Bluebeards Revenge Razors & Blades vám zajistí pokaždé perfektní výsledek holení. Díky lehké a vyvážené rukojeti dosáhnete požadovaného vzhledu snadno a rychle.

Vlastnosti:

  • břitva vhodná pro klasické čepele s dvojitým ostřím
  • poskytuje precizní a hladké oholení
  • snižuje pravděpodobnost zarůstání vousů
  • umožňuje jednoduchou výměnu čepelí
  • pravidelně měněné čepele snižují riziko podráždění
  • s lehkou rukojetí se velmi snadno pracuje
  • designové provedení s ikonickou lebkou

Jak používat:
Nejdříve břitvu The Bluebeards Revenge Razors & Blades otevřete. Poté pomocí hrany dostatečně rozevřete kovový držák na čepele. Následně do něj umístěte novou čepel, kterou jste předtím bezpečně vyjmuli z ochranného obalu. Čepel zacvakněte do držáku. Malá část čepele by měla být viditelná. Nyní se můžete břitvou oholit běžným způsobem.

The Bluebeards Revenge je anglická populární značka holicích potřeb, která je zaměřená zejména na mladé muže a nespoutané rebely. Holicí potřeby The Bluebeards Revenge jsou jedinečné nejen svým moderním mladistvým designem, ale také svými inovativními technologiemi, které dokážou v mnohém překvapit!
Specialitou značky The Bluebeards Revenge je zejména unikátní složka Decelerine, což je směs účinných přírodních látek, které zpomalují růst vousů a snižují tak frekvenci holení. Decelerine zároveň poskytuje pleti zklidnění, zamezuje podráždění, intenzivně hydratuje a má protizánětlivý účinek. Všechny výrobky značky The Bluebeards Revenge jsou vhodné i pro citlivou pleť.
Jedinečná pánská kosmetika na holení The Bluebeards Revenge je vyráběna v jedné z předních kosmetických laboratoří ve Velké Británii. Spolehnout se tak můžete na opravdovou kvalitu! V nabídce značky The Bluebeards Revenge jsou pro pány připravené prvotřídní krémy na holení, klasické břitvy, holicí strojky na holení i přípravky pro péči po holení.
Produkty The Bluebeards Revenge jsou bez obsahu parabenů a nejsou testované na zvířatech. Řekněte sbohem nepříjemné vyrážce po holení a začněte si užívat dokonale hladké pleti na dotek po mnoho dní! Pořiďte si jedinečnou holicí kosmetiku The Bluebeards Revenge!