The Bluebeards Revenge Razors & Bladesbřitva na klasické výměnné čepele

3×
The Bluebeards Revenge Razors & Blades břitva na klasické výměnné čepele
The Bluebeards Revenge Razors & Blades břitva na klasické výměnné čepele

Kód: TBR1958 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu The Bluebeards Revenge Razors & Blades

Břitva na klasické výměnné čepele Razors & Blades The Shavette Razor z portfolia značky The Bluebeards Revenge umožňuje dokonalé oholení jako z profesionálního holičství.

Vlastnosti:

  • lepší varianta klasické břitvy – vyměnitelné čepele
  • dokonalé oholení bez obtahování a broušení
  • design s logem Bluebeards a laserem vypálenou ikonickou lebkou

O značce The Bluebeards Revenge

The Bluebeards Revenge je anglická populární značka holicích potřeb, která je zaměřená zejména na mladé muže a nespoutané rebely. Holicí potřeby The Bluebeards Revenge jsou jedinečné nejen svým moderním mladistvým designem, ale také svými inovativními technologiemi, které dokážou v mnohém překvapit!
Specialitou značky The Bluebeards Revenge je zejména unikátní složka Decelerine, což je směs účinných přírodních látek, které zpomalují růst vousů a snižují tak frekvenci holení. Decelerine zároveň poskytuje pleti zklidnění, zamezuje podráždění, intenzivně hydratuje a má protizánětlivý účinek. Všechny výrobky značky The Bluebeards Revenge jsou vhodné i pro citlivou pleť.
Jedinečná pánská kosmetika na holení The Bluebeards Revenge je vyráběna v jedné z předních kosmetických laboratoří ve Velké Británii. Spolehnout se tak můžete na opravdovou kvalitu! V nabídce značky The Bluebeards Revenge jsou pro pány připravené prvotřídní krémy na holení, klasické břitvy, holicí strojky na holení i přípravky pro péči po holení.
Produkty The Bluebeards Revenge jsou bez obsahu parabenů a nejsou testované na zvířatech. Řekněte sbohem nepříjemné vyrážce po holení a začněte si užívat dokonale hladké pleti na dotek po mnoho dní! Pořiďte si jedinečnou holicí kosmetiku The Bluebeards Revenge!

Recenze The Bluebeards Revenge Razors & Blades