THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante antibakteriální gel na ruce

THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante antibakteriální gel na ruce
THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante antibakteriální gel na ruce
100 ml
80

Kód: THD01778 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante

Nepostradatelný pomocník pro udržení čistých rukou ať už jste kdekoli. Gel na ruce THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo.

Vlastnosti:

  • příjemná svěží vůně
  • antibakteriální účinek

Jak používat:
Malé množství přípravku naneste do dlaně jedné ruky a rozetřete v obou dlaních do sucha. Neoplachujte.

O značce THD

p>Aroma difuzéry THD vnesou do vašeho domova okouzlující vůni a navodí tak skutečně příjemnou atmosféru. Italská značka THD vznikla v roce 2005 s cílem provonět lidem domov.
Firma se zabývá výrobou vonných tyčinek, svíček a aroma difuzérů. Aroma difuzéry THD vám zajistí nejen provonění místnosti, ale také mají dekorativní funkci. Náplně aroma difuzérů THD jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Vybírat můžete z osvěžujících, energických nebo relaxačních vůní.
Pomocí aroma difuzérů THD můžete podpořit útulnost domova, navodit romantické chvilky anebo stimulovat svoji mysl a zlepšit si tak koncentraci. Aroma difuzéry THD se hodí do obývacího pokoje, ložnice, chodby, koupelny i do kanceláře. Záleží pouze na vás, kam si aroma difuzér postavíte. Dopřeje si nekončící vůni s aroma difuzéry THD!

Recenze THD Essential Sanify Gel Mani Igienizzante