THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto

vonná svíčka 140 g

THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto vonná svíčka 140 g
THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto vonná svíčka 140 g
vonná svíčka 140 g
160

Kód: THD0011 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto
vonná svíčka 140 g | 160

Popis parfému THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto

Vonná svíčka THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • dřevitá vůně
  • citrusová vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Charakter bytové vůně
citrusová, dřevitá

O značce THD

Aroma difuzéry THD vnesou do vašeho domova okouzlující vůni a navodí tak skutečně příjemnou atmosféru. Italská značka THD vznikla v roce 2005 s cílem provonět lidem domov.
Firma se zabývá výrobou vonných tyčinek, svíček a aroma difuzérů. Aroma difuzéry THD vám zajistí nejen provonění místnosti, ale také mají dekorativní funkci. Náplně aroma difuzérů THD jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Vybírat můžete z osvěžujících, energických nebo relaxačních vůní.
Pomocí aroma difuzérů THD můžete podpořit útulnost domova, navodit romantické chvilky anebo stimulovat svoji mysl a zlepšit si tak koncentraci. Aroma difuzéry THD se hodí do obývacího pokoje, ložnice, chodby, koupelny i do kanceláře. Záleží pouze na vás, kam si aroma difuzér postavíte. Dopřeje si nekončící vůni s aroma difuzéry THD!

Recenze THD Candela Profumata Sandalo e Bergamotto

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!