Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskarparfémovaná voda pro ženy

2×
Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar parfémovaná voda pro ženy
Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: TSR0493 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar
Složení

Jedinečná dámská vůně Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar navozuje hřejivou atmosféru Orientu. Ideální volbou je tedy zejména pro chladné roční období, kdy se její aroma příjemně rozvine a dodá vám skvělou náladu i sebejistý pocit.

Ve složení vůně Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar převládají především podmanivé dřevité tóny, které zvýrazní vaše charisma. Živočišná ambra působí velmi smyslným dojmem a kašmírové dřevo společně se santalem vytváří dokonalý podklad pro intenzivní aroma orientálního zázvoru. Sladká vanilka je vzrušující tečkou na závěr vůně.

Tato orientální parfémovaná voda se ukrývá v originálním hliníkovém flakonu, který je zdobený poutavými kresbami. S vůní Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar se budete cítit velmi žensky a přitažlivě od rána do večera.

Složení

Složení
ambra, vanilka, santalové dřevo, vetiver, kašmírové dřevo, zázvor
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Tesori d'Oriente

Kosmetika Tesori d’Oriente je dokonalý smyslový zážitek pro vaše tělo i mysl. Kosmetické přípravky jsou doplněné o okouzlující smyslné vůně, které jsou vyrobeny z unikátních ingrediencí. Právě vůně propůjčují kosmetice Tesori d’Oriente jedinečnost a orientální krásu.

Značka Tesori d’Oriente obsahuje kompletní nabídku kosmetických přípravků určených ke každodenním relaxačním rituálům. Tyto rituály vás odpoutají od stresu všedních dní a navodí celkovou pohodu, tělesnou i duševní rovnováhou.

Nechte plavat každodenní stres a uvolněte se s přípravky Tesori d’Oriente!

Recenze Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger of Madagaskar