Tesori d'OrienteByzantium parfémovaná voda pro ženy

6×
Tesori d'Oriente Byzantium parfémovaná voda pro ženy
Tesori d'Oriente Byzantium parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
389

Ušetříte 17%
100 ml
319

Skladem | Kód: TSR00600
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Okouzlete své smysly a mysl hřejivými tóny labdana a černé růže a vydejte se na pomyslnou cestu do legendárního města Byzance. Parfémovaná voda pro ženy Tesori d'Oriente Byzantium vás vezme do ulic dnešního Instanbulu mezi jeho honosné paláce osvětlené odlesky zlata a drahých kamenů a prosycené vůněmi nejvzácnějších květin a pryskyřic.

  • orientální vůně pro ženy
  • ideální do chladnějšího období
  • představena v roce 2016

Složení vůně 
Vůně Byzantium se otevírá spojením hřejivé a sladké skořice, mandlí a květů mimózy. Poté se slova ujímá nejtemnější a nejtajemnější z královen květin, černá růže, která se snoubí s hřejivými tóny pryskyřice labdanum a dává vzniknout úchvatné a mnohotvárné vůni jako vzácné byzantské mozaice. Základ vůně tvoří hřejivá vanilka a kakao společně s intenzivními dřevitými tóny peruánského balzámu a společně tak vytvářejí vanilkovou gurmánskou vůni.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mimóza, skořice, mandle
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
labdanum, med, černá růže, otočník
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
agarové dřevo, kakao, bílé pižmo, balzám, vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

Kosmetika Tesori d’Oriente je dokonalý smyslový zážitek pro vaše tělo i mysl. Kosmetické přípravky jsou doplněné o okouzlující smyslné vůně, které jsou vyrobeny z unikátních ingrediencí. Právě vůně propůjčují kosmetice Tesori d’Oriente jedinečnost a orientální krásu.

Značka Tesori d’Oriente obsahuje kompletní nabídku kosmetických přípravků určených ke každodenním relaxačním rituálům. Tyto rituály vás odpoutají od stresu všedních dní a navodí celkovou pohodu, tělesnou i duševní rovnováhou.

Nechte plavat každodenní stres a uvolněte se s přípravky Tesori d’Oriente!