TePe Select Compact ZOO

zubní kartáček pro děti soft

TePe Select Compact ZOO zubní kartáček pro děti soft
TePe Select Compact ZOO zubní kartáček pro děti soft
TePe Select Compact ZOO zubní kartáček pro děti soft
zubní kartáček pro děti soft

Kód: TET01835 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

TePe Select Compact ZOO
zubní kartáček pro děti soft

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky TePe Select Compact ZOO

Popis:
TePe Select Compact ZOO je speciální zubní kartáček vyvinutý pro péči o dětské zoubky. Malá hlavice trojúhelníkového tvaru pronikne i do méně přístupných míst v ústech dětí. Extra měkká vlákna perfektně zoubky vyčistí, přitom jsou velmi šetrná k dásním. Vlákna jsou zastřižena rovně ve smyslu nejnovějších poznatků lékařů. Držátko je rovné a ploché, dítě je pohodlně uchopí a dále s ním bez problémů pracuje. Na kartáčku Select Compact ZOO je vyobrazeno zvířátko žijící v zoologické zahradě, v tomto případě se jedná o veselého krokodýla. Obrázky zpříjemňují dětem samotné čištění zoubků, takže tuto jinak nezáživnou činnost nevnímají jako povinnost, ale jako hru. Děti jsou citlivé na nové podněty a velmi rády a rychle se učí novým činnostem. Select Compact ZOO je určen nejen pro děti, ale i pro dospělé. Kartáček si můžete perfektně přizpůsobit k čištění, jednoduše pod horkou vodou ohnete krček do požadované polohy. Buďte příkladným vzorem pro svoje děti, pořiďte kartáčky s veselými obrázky pro celou rodinu a zažívejte společně spoustu legrace i při čištění zubů!

Účinky:

  • perfektně vyčistí zoubky dítěte i dospělého
  • malá hlavice pronikne i do méně přístupných míst v ústech
  • je šetrný k dásním
  • má nastavitelný krček do požadované polohy
  • motivy zvířátek dětem zpříjemní čištění zoubků

Použití:
Naneste na vlákna kartáčku zubní pastu a krouživými pohyby čistěte zuby obvyklým způsobem.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.