TePe Interdental Gel

mezizubní gel

2×
TePe Interdental Gel mezizubní gel
TePe Interdental Gel mezizubní gel
TePe Interdental Gel mezizubní gel
20 ml

Kód: TET1413 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky TePe Interdental Gel

Popis:
I při čištění mezizubním kartáčkem nezapomínejte na účinný přípravek! TePe Interdental Gel mezizubní gel zvyšuje účinnost čištění mezizubních prostorů, kde působí preventivně proti vzniku zubního kazu. Současně zjednodušuje zavádění kartáčku do mezizubních prostor a šetrně tak pečuje o citlivé zubní krčky. TePe Interdental Gel mezizubní gel je obohacen o vysoký podíl fluoridu sodného, který posiluje odolnost vůči zubnímu kameni. Gel neobsahuje žádné abrazivní částice. Jemná mentolová chuť osvěžuje dech.

Účinky:

  • usnadňuje čištění mezizubních prostorů
  • posiluje odolnost vůči zubnímu kameni
  • šetrný k citlivým zubním krčkům
  • osvěžuje dech

Složení:

  • fluorid sodný – slouží jako prevence zubního kazu

Jak aplikovat:
Naneste na mezizubní kartáček a jemně s ním vyčistěte celou ústní dutinu. Pro optimální výsledek se doporučuje gel aplikovat až po vyčištění zubů fluoridovou pastou.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.

Hodnocení TePe Interdental Gel

Přidat novou recenzi

kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
jednoduchost aplikace
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
3.0
2 hodnocení
1
1
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
jednoduchost aplikace

Menu