TePe Interdental Brush

mezizubní kartáčky 2 ks

TePe Interdental Brush mezizubní kartáčky 2 ks
TePe Interdental Brush mezizubní kartáčky 2 ks
TePe Interdental Brush mezizubní kartáčky 2 ks
2 ks

Kód: TET1666 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

TePe Interdental Brush
2 ks

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky TePe Interdental Brush

Mezizubní kartáček TePe Interdental Brush je nedílnou součástí dentální hygieny. Dostane se i do těžce přístupných míst a předchází tak tvorbě zubního kazu.

Vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty z mezizubních prostor
  • snižuje riziko vzniku zubních kazů
  • zabraňuje zánětu dásní a zápachu z úst

Jak používat:
Vložte kartáček do mezizubních prostor a vyčistěte pohybem vpřed a vzad.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.