TePe Easy Pick

mezizubní párátka 2 ks

TePe Easy Pick mezizubní párátka 2 ks
TePe Easy Pick mezizubní párátka 2 ks
TePe Easy Pick mezizubní párátka 2 ks
2 ks
97

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: TET1416 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TePe Easy Pick
2 ks | 97

Popis kosmetiky TePe Easy Pick

Mezizubní kartáček TePe Easy Pick je nedílnou součástí dentální hygieny. Dostane se i do těžce přístupných míst a předchází tak tvorbě zubního kazu.

Vlastnosti:

  • čistí špatně dostupná místa v ústech
  • dokonale odstraňuje nečistoty z mezizubních prostor

Jak používat:
Vložte kartáček do mezizubních prostor a vyčistěte pohybem vpřed a vzad.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.