TePe Angle mezizubní kartáčky 6 ks

37×
TePe Angle mezizubní kartáčky 6 ks
TePe Angle mezizubní kartáčky 6 ks
0,5 mm 6 ks
144

Kód: TET1383 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 13. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 13. 5. 2021

Popis TePe Angle

Běžným zubním kartáčkem se do úzkých mezizubních prostor dostanete jen stěží. Speciální mezizubní kartáček TePe Angle byl však k tomuto účelu stvořený. Snadno pronikne jednotlivé zuby, kde důkladně odstraní všechen zubní plak. Díky tomu pomůže významně minimalizovat riziko vzniku zubního kazu nebo zánětu dásní.

Mezizubní kartáček TePe Angle má šikmou hlavu s jemnými vlákny pro šetrné čištění okolo citlivých dásní a zubních implantátů. Díky dlouhé rukojeti se dobře drží a umožňuje čištění v požadovaném úhlu. Vybírat můžete z několika různých průměrů vláken.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí mezery mezi zuby → až o 40 % účinnější odstranění
    plaku než při čištění pouze klasickým kartáčkem
  • zajišťuje prevenci vzniku zánětu dásní a zubního kazu
  • jemný k citlivým dásním
  • bezpečný pro čištění okolo implantátů
  • pomáhá eliminovat zápach z úst
  • dobře se drží v ruce díky dlouhé rukojeti

Jak používat:
Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pomocí pohybu dopředu a dozadu vyčistěte. Po použití pečlivě opláchněte.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.

Recenze TePe Angle37