Teatro Fragranze Speziato Fiorentino

aroma difuzér s náplní 100 ml

Teatro Fragranze Speziato Fiorentino aroma difuzér s náplní 100 ml
Teatro Fragranze Speziato Fiorentino aroma difuzér s náplní 100 ml
Teatro Fragranze Speziato Fiorentino aroma difuzér s náplní 100 ml
Doprava zdarma
100 ml
990

Kód: TEF0026 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Teatro Fragranze Speziato Fiorentino
100 ml | 990

Popis parfému Teatro Fragranze Speziato Fiorentino

Aroma difuzér Teatro Fragranze Speziato Fiorentino představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma.

Vlastnosti:

  • kořeněné aroma
  • hřejivá vůně
  • podzimní vůně
  • zimní vůně

Jak používat:
Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Hlava
citron, mandarinka, pomeranč
Srdce
hřebíček, skořice
Základ
bílé pižmo

O značce Teatro Fragranze

Italská značka Teatro Fragranze vám přináší okouzlující interiérové vůně, které jsou jako exploze emocí a smyslů. Vůně vznikají ve florentské dílně, kde se sbíhá řemeslnost s uměleckou parfumérií.
Sortiment značky Teatro Fragranze je velmi široký. Můžete si zvolit, zda si přejete provonět váš domov sladkou, emotivní či zahalující vůní, nebo zda dáváte přednost svěžím vůním plným energie. Záleží pouze na vás!
Aroma difuzéry Teatro Fragranze jsou také charakteristické svým řemeslně propracovaným designem. Značka Teatro Fragranze se zabývá nejen výrobou interiérových vůní, ale také má ve svém portfoliu vůně do prádla, kufrů nebo aut. Dále vyrábí jedinečné svíčky a parfémy.
Obklopte se vůněmi, které jsou prodchnuté italskou vášní, šarmem a emocemi. Navoďte si u vás doma jedinečnou atmosféru díky značce Teatro Fragranze!