Tangle Teezer Blow-Styling kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou

10×
Tangle Teezer Blow-Styling kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou
Tangle Teezer Blow-Styling kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou
pro polodlouhé až dlouhé vlasy

  • Tangle Teezer Blow-Styling kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou
  • Tangle Teezer Blow-Styling kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou
Kód: TAT1041 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Tangle Teezer Blow-Styling

Zapomeňte na krepaté vlasy, které jsou po fénování rozlítané do všech stran. Kartáč na vlasy pro rychlejší foukanou Tangle Teezer Blow-Styling urychluje vysoušení vlasů a zanechává je krásně hladké i bez použití žehličky.

Speciálně tvarované plastové štětiny jsou navrženy přímo pro úpravu mokrých vlasů, netahají je a dodávají jim lesk. Díky praktické rukojeti se s kartáčem snadno zachází.

Vlastnosti:

  • urychluje vysoušení vlasů
  • speciálně tvarované štětiny odvádějí z vlasů během fénování vodu
  • narovnává vlasy bez použití žehličky
  • zanechává vlasy vyhlazené a lesklé
  • umožňuje snadnou úpravu mokrých vlasů
  • inovativní design s praktickou rukojetí
  • nezacuchává a netahá vlasy

Jak používat:
Rozčešte vlasy a rozdělte je na části. Po jednotlivých částech je vyfoukejte – směrem od kořínků po konečky. Kartáč umístěte pod pramen vlasů, fénem foukejte shora.

Notino tip:
Pro polodlouhé až dlouhé vlasy zvolte větší velikost kartáče, pro pro krátké až středně dlouhé vlasy je vhodnější menší velikost.

O značce Tangle Teezer

Tangle Teezer – to jsou legendární kartáče ve stylovém designu, které způsobily v kadeřnickém světě doslova revoluci.

Za značkou Tangle Teezer stojí Shaun P., který více než 30 let pracoval v předních kadeřnických salonech. Právě tam se denně potýkal s problémy při rozčesávání vlasů, a proto se rozhodl vyvinout kartáč, který vlasy snadno rozčeše – a to bez tahání. Po několika letech výzkumu, vývoje a navrhování designu spatřil v roce 2007 světlo světa první kartáč na vlasy Tangle Teezer Original s patentovanou technologií dvou typů ohebných zubů. Delší zuby si poradí se zacucháním a uzlíky, kratší zuby zase dodají lesk a uhlazení.

Jakmile jednou Tangle Teezer vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jiný. Stačí si vybrat kartáč přesně na míru svým vlasům a potřebám. Tangle Teezer The Original se skvěle hodí pro namáhané vlasy se sklony k lámání, kartáč s krytkou Tangle Teezer Compact Styler je ideální do kabelky i na cesty, a Tangle Teezer s rukojetí Wet Detangling hravě rozčeše i mokré a nepoddajné vlasy. Značka samozřejmě nezapomíná ani na vaše nejmenší, a proto v její nabídce najdete také kartáče Tangle Teezer pro děti, určené na jejich jemné vlásky.

Recenze Tangle Teezer Blow-Styling10