Kapsle a tablety do myčky

Na výběru tablet do myčky záleží. Jejich posláním totiž není jen čisté nádobí. Ty nejlepší tablety a kapsle do myčky se postarají o to, abyste ušetřili za vodu a energie. A navíc chrání myčku před vodním kamenem.

 

Výhody kapslí a tablet do myčky

  • ✓ Odstraní i silné nečistoty už při nízkých teplotách.
  • ✓ Dezinfikují nádobí a zbaví ho bakterií i zápachu.
  • ✓ Přípravky s leštidlem odstraní šmouhy na skle.
  • ✓ Kapsle a tablety se změkčující solí chrání myčku před vodním kamenem.
  • ✓ Přípravky s bělícím činidlem odstraní z hrnků skvrny od čaje a kávy.

Kapsle, tablety a gely: jaké jsou rozdíly a co je lepší?

Tablety do myčky

Jejich dávkování je pohodlnější a rychlejší. Tabletu jednoduše vložíte do dávkovací přihrádky. Většina dostupných produktů už obsahuje leštidla i sůl, takže nemusíte dokupovat další přípravky.

Kapsle do myčky

Kapsle do myčky mohou být jak univerzální, tak multifunkční. Záleží na složení přípravku, který je buď ve formě gelu, nebo kapsle. Mycí přípravek je obsažený přímo v kapsli, která se nevybaluje, a proto je dávkování pohodlné jako u tablet. Obal se působením vody sám rozloží.

Gely do myčky

Hlavní výhodou gelů do myčky je flexibilní dávkování. Stejně jako tablety je dávkujete přímo do dávkovače, ale množství je na vás. Díky svému složení se rozpustí beze zbytku. Gely do myčky jsou ale jen klasickým mycím přípravkem. Neobsahují leštidla ani soli, a tak nejsou tolik účinné.

V naší drogerii najdete nejlepší tablety do myčky od značek Somat, Finish a Jar. Pokud chcete mýt nádobí bez chemie, vsaďte na ekologické tablety do myčky od značek Seventh Generation nebo Frosch! Všechny prostředky do myčky vám doručíme až k vám domů.

celý text skrýt text