SwissdentExtreme ústní voda s bělicím účinkem

3×
Swissdent Extreme ústní voda s bělicím účinkem
Swissdent Extreme ústní voda s bělicím účinkem
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
545

Ušetříte 45%
250 ml
299

Kód: SWD0110 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Swissdent Extreme
Vlastnosti

Podpořte účinky své pasty na zuby. Ústní voda s bělicím účinkem Swissdent Extreme se postará o dlouhotrvající svěží dech a den ode dne bělejší zuby. Patentovaná technologie Oxygard®, testovaná v univerzitních studiích, má prokázaný zesvětlující účinek a navíc urychluje bělení s pomocí zubních past Swissdent. Vyzkoušejte švýcarskou jedničku v péči o ústní dutinu a oslňte okolí zářivě bílým úsměvem.

Vlastnosti:

  • zbavuje ústa zápachu po cigaretách, alkoholu a jídle
  • má dlouhotrvající osvěžující účinek
  • jemně bělí zuby při každém použití
  • eliminuje vznik zubního plaku
  • chrání dásně
  • urychluje účinek bělicích past Swissdent

Složení:

  • patentovaná technologie Oxygard® – účinně bělí povrchu zubů

Jak aplikovat:
Vypláchněte ústa čtvrtinou šálku ústní vody a vyplivněte. Nepolykejte. Po použití nejméně hodinu nekonzumujte žádné jídlo ani nápoje. Používejte nejlépe před spaním. Pro nejlepší výsledek doplňte bělicí zubní pastou Swissdent.

Vlastnosti

Účinek
bělení

O značce Swissdent

Dentální kosmetika Swissdent byla založena v roce 2006 v Curychu. Swissdent patří mezi nejúčinnější bělící péči o zuby, která je často doporučována zubními lékaři. Produkty jsou výsledkem nejmodernějších dlouholetých výzkumů.

Přípravky Swissdent obsahují účinné přírodní formule z enzymů papainu a bromelainu. V kombinaci s kalcium peroxidem pak tvoří dokonalý bělící systém. Zubní pasty Swissdent jsou velmi šetrné a mají nízkou hodnotu abrazivity. Obsažené enzymy rozpouští barevné pigmenty na povrchu zubu.

Produkty Swissdent také obsahují peroxidy, koenzym Q10 a vitamin E. Peroxidy výrazně redukují barevné skvrny, koenzym Q10 je vhodným doplňkem při zmírňování paradentózy a vitamin E podporuje zdraví dásní.

Všechny přípravky ústní hygieny Swissdent jsou vyráběny výhradně ve Švýcarsku a procházejí přísnou kontrolou kvality. Zubní pasty Swissdent nejsou testovány na zvířatech.

Recenze Swissdent Extreme3