Zdraví a krása Swiss

Bolest
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Pohybové ústrojí
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Trávení
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Zdraví a krása
Máte vybráno
  • K perorální aplikaci - polyká se

Švýcarská kosmetika Swiss poskytne vaší pokožce skutečně intenzivní a účinnou péči po opalování, pobytu v soláriu nebo v chlorované vodě.

Unikátní kosmetické přípravky Swiss totiž obsahují extra vysoký obsah D-panthenolu, který hloubkově regeneruje a hydratuje suchou podrážděnou pokožku, dlouhodobě vystavenou slunečnímu záření a dalším nežádoucím vlivům.

Kosmetika Swiss je také bohatá na vitamíny A, D, E, F a přírodní výtažky z rostliny aloe vera. Díky tomuto speciálnímu složení kosmetika Swiss dokonale zklidní zarudlou pokožku a zanechá ji perfektně vyživenou.

Jedinečná kosmetika Swiss je díky své prvotřídní péči o pokožku velmi oblíbená u zákazníků. Vysoký obsah D-panthenolu je také vhodný pro urychlení hojení kožních poranění a významně zpomaluje stárnutí kůže.

Osvědčená švýcarská receptura navíc zajišťuje vysokou kvalitu přípravků. Do portfolia značky Swiss patří ochranná sluneční kosmetika, přípravky pro péči po opalování i speciální repelenty proti hmyzu. S kosmetikou Swiss tak budete dokonale vybaveni na léto!