Swiss Smile Glorious Lips

revitalizační balzám na rty

Swiss Smile Glorious Lips revitalizační balzám na rty
(Night Care) 3,5 g

Kód: SWS0014 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Swiss Smile Glorious Lips
(Night Care) 3,5 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Swiss Smile Glorious Lips

Regenerační balzám na rty Swiss Smile Glorious Lips ošetří vaše rty a tak pomůže vykouzlit dokonalý a svůdný úsměv. Vaše plné a jemné rty potom vytvoří dokonalou dvojici s vašim bílým a zářivým úsměvem. Balzám regeneruje a revitalizuje rty během noci, kdy si užíváte klidného spánku. Ráno jsou tedy rty pružné a získávají pro celý den potřebnou ochranu. Balzám hydratuje suché a popraskané rty a navíc je jemně zabarví do přirozené růžové.

Vlastnosti:

  • regeneruje rty
  • zjemňuje
  • hydratuje
  • ochraňuje

Složení:

  • včelí vosk a olej epaline – vyživují rty
  • vitaminy A a E – redukují známky stárnutí

Jak aplikovat:
Naneste balzám na rty každý den před spaním.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
bez SPF
Účinek
revitalizace

O značce Swiss Smile

Značka Swiss Smile nabízí luxusní a efektivní dentální i ústní péči na vysoké úrovni. Přichází na trh s unikátními přípravky, které rozlišují denní a noční použití, čímž zcela mění dosavadní přístup k ústní hygieně. Denní péče má vyživující účinky, noční péče pro změnu zajišťuje regeneraci ústní dutiny.
Swiss Smile usilovně pracuje na vývoji inovativních přípravků určených k zubní hygieně, obohacuje je o ty nejkvalitnější ingredience a nabízí hodnotný materiál, pro dosažení vysoce efektivní dentální péče. Značka úzce spolupracuje se švýcarskou společností Curaden, která na trhu působí již více než 40 let.
Značka Swiss Smile v sobě kombinuje švýcarskou preciznost s ověřenými znalostmi, založenými na dlouhodobých zkušenostech v dentální péči. Produkty se vyznačují nadčasovým designem, nejvyššími estetickými standardy, moderními technologiemi a dokonalou funkčností, což zajišťuje dlouhodobý komfort uživatelů při jejich používání.