Swiss Army Swiss Unlimitedtoaletní voda pro muže

Swiss Army Swiss Unlimited toaletní voda pro muže 75 ml
Swiss Army Swiss Unlimited toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: SWI0011 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Swiss Army Swiss Unlimited
Složení

Swiss Army Victorinox Swiss Unlimited je nadčasová aromatická pánská vůně. Parfém je plný dobrodružství a vůně z míst, kam ještě nevkročila lidská noha. Její složení je vybroušené stejně dokonale jako ostří švýcarských armádních nožů značky Victorinox.

Působivý voňavý akord je složený z tónů přírodních esencí původně nalezených ve Švýcarsku. Tyto esence v sobě nesou vůni pelyňku, jedle a zelených tónů, které jasně vystihují podstatu této vůně. Je jednoduchá, ale přesto vytříbená a dotažená do dokonalosti v každém svém detailu.

Flakon ukrytý v červeném obalu připomínající krabičku poslední záchrany je působivý, přestože je jednoduchý stejně jako elixír, který ukrývá. Flakon je také unikátní v tom, že je možné ho opakovaně naplnit, což ocení nejeden dobrodruh.

Vůně vám bude dělat společnost při každém kroku do neznáma, ale i při běžném denním nošení.

Složení

Složení
zelené tóny, jedle, pelyněk
Druh vůně
dřevitá, aromatická

O značce Swiss Army

Parfémy Swiss Army | Swiss Army – Značka Swiss Army zahrnuje nejkvalitnější armádní nože na světě, přesné a odolné hodinky, kvalitní parfémy a prvotřídní oblečení. Historie sahá do roku 1897, kdy byl ve Švýcarsku vyroben Karlem Elsenerem první kvalitní, funkční a všestranný nůž. Dnes jsou výrobky značky Swiss Army, typické symbolem kříže a štítu, vyváženy do více než 100 zemí světa. Nyní máte možnost vyzkoušet i pánské a dámské parfémy Swiss Army, při jejíchž výrobě jsou využívány nejmodernější vědecké poznatky. Parfémy Swiss Army jsou určené především aktivním osobnostem s dobrodružným duchem. Značka Swiss Army je zárukou nejlepší kvality, které lze v oboru dosáhnout.

Recenze Swiss Army Swiss Unlimited