JAK ROZZÁŘIT SVOU POKOŽKU V LÉTĚ? JEDINĚ S GA-DE!

KROK 1

Základem dokonalé a zářivé pleti je hydratace a pružnost. Pro dokonalé sjednocení pleti použijte ESSENTIALS MATTE PERFECTIN PRIMER podkladovou bázi. Díky extraktu ze slanorožce absorbující olej zanechává pokožku matnou, póry jsou stažené a make-up vydrží delší dobu.

KROK 2

Make-up musí být jako druhá kůže. V létě nemáme rády hutné konzistence, proto je dobré je namíchat s olejovitou složkou. Tím získáme lehký BB cream. LONGEVITY COLLAGEN MAKE-UP se dokonale hodí k HYDRA SUBLIMATE ROYAL POMEGRANATE OIL. Hedvábný olej se okamžitě vstřebá do pokožky a zanechá jemný pocit se zdravým, mladistvým vzhledem. Může se použít i samostatně jako noční sérum.

KROK 3

Říká se, že oči jsou okno do duše. VELVETEEN EYESHADOW PALETTE #49 vaše oči rozzáří díky 9 vysoce pigmentovaným stínům. Nebojte se použít i lesklé odstíny – pokud použijete prsty nebo navlhčíte štěteček, nebudou se vám drolit, získají na intenzitě a déle vydrží.

KROK 4

Aby očí získali více jasu a oční okolí bylo hydratované, použijte IDYLLIC EXTREME COVER CONCELAR s komplexem proti únavě a otokům. Následně projasněte RICH&MOIST RADIANT HIGHLIGHTER PEN. To můžeme použit i na špičku brady, nosu a mezi obočí. Pleť bude vypadat zdravě a zářivě.

KROK 5

Finální tečku za letním lookem vytvoříte s rozjasňujícím pudrem VELVETEEN LUMINOUS HIGHLIGHTING POWDER. Zachycuje a odráží světlo. Naneste na lícní kosti a pokračujte kolem spánků – vytvořením písmene C obličej krásně a přirozeně rozzáříte.

Krásné léto s GA-DE.

Nejprodávanější