Přejít na hlavní obsah

Summer look by Barry M

KROK 1
Podkladová báze Fresh Face Illuminating Primer vaši pleť sjednotí a připraví ji na aplikaci make-upu. Díky lehké konzistenci bázi jednoduše rozetřete a vytvoříte tak hladký povrch, ideální na nanesení make-upu. Primer sjednotí pleť a vytvoří projasněný finish po celý den.
Po nanesení podkladové báze přichází na řadu makeup Fresh Face Foundation, který se lehce nanáší a vzhledem k lehčímu krytí je ideální pro letní sezónu. Makeup o vaši pleť také pečuje, obsahuje vitamin C, kyselinu hyaluronovou a výtažky z Aronia Berry. Vaše pleť bude svěží a krásná po celý den.
 
 

Pro zvýraznění a konturování vyzkoušejte skvělý set krémového bronzeru a rozjasňovače v tyčince Flawless Chisel Cheeks. Pomocí světlé tyčinky zvýrazněte vystouplé body obličeje, například pod očima, čelem a nosem. Pomocí tmavší tyčinky konturujte prohlubně vašich tváří a kolem linie čelistí.

KROK 2
S blížícím se létem stále více saháte po barvách? Odvážné barvy se hodí na party, ale i do běžného dne.
 
Základním krokem jsou oční stíny, vyberte si ty své barvičky z nové řady Clickable Eyeshadow single a vytvořte si vlastní paletku na míru, může mít 2, 4 nebo i více odstínů. My jsme pro tento look vybrali odstín Intrigued.

Barvy na obličej z řady Hi Vis si získají vaše srdce. Stačí navlhčit štětec a zamíchat barvu. Vznikne vysoce pigmentovaná barva, kterou lehce nanesete na oční víčko, obličej nebo na tělo. Jedním tahem štětce a máte to!

KROK 3
Dodejte vašemu líčení pořádnou šťávu. S voděodolnými očními linkami v tužce Hi Vis Neon Bold nešlápnete vedle. Linky mají krémovou texturu, snadno se nanáší a poskytují dlouhodobou výdrž. Neonové barvy dokonale podtrhnou vaše líčení.
 
Ostrou růžovou linku získáte díky přesnému a tenkému štětečku Hi Vis Neon Liquid Eyeliner, zde jsme zvolili odstín světle růžový Unleashed.
KROK 4
Přiznejte se, kdo z vás se někdy líčil ve spěchu v metru, tramvaji nebo autobusu? I proto zažívají multilíčidla v posledních letech takový boom. Vyzkoušejte Fresh Face – Cheek & Lip Tint, multilíčidlo, které nahradí tvářenku i rtěnku. Můžete s ním tónovatrozjasňovat a jedním produktem tak během chvilky posunout své líčení na jinou úroveň.

Look definujte na závěr nanesením řasenky. S řasenkou Barry M's That's How I Roll natočíte řasy snadno a rychle přesně podle vašich představ. Speciálně navržený štěteček zvedá a vytahuje řasy směrem nahoru a ven a řasy tak získají maximální objem.