Summer look by Barry M

KROK 1
Podkladová báze Fresh Face Illuminating Primer vaši pleť sjednotí a připraví ji na aplikaci make-upu. Díky lehké konzistenci bázi jednoduše rozetřete a vytvoříte tak hladký povrch, ideální na nanesení make-upu. Primer sjednotí pleť a vytvoří projasněný finish po celý den.
Po nanesení podkladové báze přichází na řadu makeup Fresh Face Foundation, který se lehce nanáší a vzhledem k lehčímu krytí je ideální pro letní sezónu. Makeup o vaši pleť také pečuje, obsahuje vitamin C, kyselinu hyaluronovou a výtažky z Aronia Berry. Vaše pleť bude svěží a krásná po celý den.
 
 

Pro zvýraznění a konturování vyzkoušejte skvělý set krémového bronzeru a rozjasňovače v tyčince Flawless Chisel Cheeks. Pomocí světlé tyčinky zvýrazněte vystouplé body obličeje, například pod očima, čelem a nosem. Pomocí tmavší tyčinky konturujte prohlubně vašich tváří a kolem linie čelistí.

KROK 2
S blížícím se létem stále více saháte po barvách? Odvážné barvy se hodí na party, ale i do běžného dne.
 
Základním krokem jsou oční stíny, vyberte si ty své barvičky z nové řady Clickable Eyeshadow single a vytvořte si vlastní paletku na míru, může mít 2, 4 nebo i více odstínů. My jsme pro tento look vybrali odstín Intrigued.

Barvy na obličej z řady Hi Vis si získají vaše srdce. Stačí navlhčit štětec a zamíchat barvu. Vznikne vysoce pigmentovaná barva, kterou lehce nanesete na oční víčko, obličej nebo na tělo. Jedním tahem štětce a máte to!

KROK 3
Dodejte vašemu líčení pořádnou šťávu. S voděodolnými očními linkami v tužce Hi Vis Neon Bold nešlápnete vedle. Linky mají krémovou texturu, snadno se nanáší a poskytují dlouhodobou výdrž. Neonové barvy dokonale podtrhnou vaše líčení.
 
Ostrou růžovou linku získáte díky přesnému a tenkému štětečku Hi Vis Neon Liquid Eyeliner, zde jsme zvolili odstín světle růžový Unleashed.
KROK 4
Přiznejte se, kdo z vás se někdy líčil ve spěchu v metru, tramvaji nebo autobusu? I proto zažívají multilíčidla v posledních letech takový boom. Vyzkoušejte Fresh Face – Cheek & Lip Tint, multilíčidlo, které nahradí tvářenku i rtěnku. Můžete s ním tónovatrozjasňovat a jedním produktem tak během chvilky posunout své líčení na jinou úroveň.

Look definujte na závěr nanesením řasenky. S řasenkou Barry M's That's How I Roll natočíte řasy snadno a rychle přesně podle vašich představ. Speciálně navržený štěteček zvedá a vytahuje řasy směrem nahoru a ven a řasy tak získají maximální objem.

Oči
Báze pod oční stíny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Oční linky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Řasenky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Tužky na oči
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Barry M
  • Šedý
  • Euphoric Metallic
Cenové rozpětí