Sůl do koupele

Od nejlevnějších

Objevte voňavé koupelové soli

Sůl do koupele vás naloží do pohody, a ještě zatočí s celou řadou kožních problémů. Stačí jen napustit vanu, odhodit svršky a starosti a pravé domácí lázně mohou začít.

Našli jsme pro vás ty nejkvalitnější soli do koupele z Mrtvého moře, s magnéziem či s vůní levandule, růží nebo eukalyptu i speciální koupelovou sůl na nohy.

Proč používat sůl do koupele?

  • Koupelová sůl není jen skvělý relaxační prostředek, i když její omamná vůně k tomu vybízí. Za zmínku stojí hlavně regenerační účinky koupelové soli. Sůl je bohatá na přírodní minerály, a tak pomůže ke zmírnění příznaků nejen kožních onemocnění.
  • Mezi nejoblíbenější relaxační soli do koupele patří bezesporu levandulová sůl, která má úžasné uklidňující účinky, ale také působí proti křečím či revmatickým bolestem.
  • Často vyhledávanou je také sůl z Mrtvého moře, která zlepšuje stav akné či lupénky. Mořská sůl do koupele má navíc příznivý účinek při nervovém vypětí a migrénách, pomáhá při detoxikaci organismu nebo zvýšeném pocení chodidel.
  • Za zmínku stojí také magnéziová sůl do koupele, kterou tvoří převážně hořčík. Tato sůl blahodárně působí při kožních problémech, revmatismu a artritidě, svalových křečích, bolestech kloubů a menstruačních bolestech.

Vyberte si tu nejlepší sůl do vany za skvělé ceny a konečně hýčkejte své tělo i mysl tak, jak si zaslouží!

Náš tip: Zkuste také oblíbené šumivé bomby do koupele nebo koupelové pěny a dopřejte si relaxační koupel.