St.Tropez Self Tan Purity samoopalovací pěna na tělo

3×
St.Tropez Self Tan Purity samoopalovací pěna na tělo
St.Tropez Self Tan Purity samoopalovací pěna na tělo
Akce
200 ml
512

Kód: STZ0100 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu St.Tropez Self Tan Purity
Vlastnosti

Samoopalovací pěna na tělo St. Tropez Self Tan Purity pomáhá získat přirozený a opálený odstín pokožky a sjednotit její barevný tón.

Vlastnosti:

  • obnovuje krásu pokožky a oživuje její vzhled
  • zanechává pokožku provoněnou tropickou vůní
  • hloubkově hydratuje pokožku a nevytváří skvrny
  • pleť je svůdně opálená již po 4 – 8 hodinách
  • nezatěžuje pleť parabeny, sulfáty ani ftaláty

Jak aplikovat:
24 hodin před použitím pěny proveďte peeling pokožky. Bezprostředně před aplikací hydratujte suché oblasti, zejména lokty, kolena a kotníky. Samotnou pěnu nanášejte od kotníků směrem vzhůru. Nechte zaschnout a vyčkejte se sprchováním alespoň 4 – 8 hodin. Pro prodloužení a udržení opálení pokožku denně hydratujte. Pěnu znovu použijte podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce St.Tropez

Ať už chcete dodat své kůži zdravější barvu, získat opálení jako z exotické dovolené, nebo mít po celý rok přirozeně bronzovou pokožku, se samoopalovacími přípravky St.Tropez snadno dosáhnete požadovaného výsledku.

Příběh britské značky St.Tropez se začal psát roku 1996. Od té doby pomáhají St.Tropez produkty ženám po celém světě k přirozeně opálené pokožce – a to bez nutnosti vystavování se škodlivým slunečním paprskům, které mají vliv na předčasné stárnutí kůže.

V portfoliu značky St.Tropez najdete samoopalovací přípravky nejrůznějších typů – od samoopalovací pěny St.Tropez Self Tan Classic, která vám vykouzlí postupné dlouhotrvající opalování přes jemnou bronzující mlhu na obličej St.Tropez Self Tan Purity až po St.Tropez samoopalovací krém Gradual Tan Watermelon Infusion s neodolatelnou melounovou vůní.

Vyzkoušejte i vy opálení, kterým se s oblibou chlubí celebrity po celém světě!

Recenze St.Tropez Self Tan Purity3