Střelec - horoskop na rok 2017

Nenechte se oklamat vlastními iluzemi, které nebudou v roce 2017 příliš dobrými rádci. Pokud se jimi necháte ovlivnit, můžete přijít o přímočarost, kterou vaše znamení obvykle oplývá. Z toho také vychází rada, že byste se neměli spoléhat pouze na vnitřní pocity. Je totiž potřeba myslet i na praktickou stránku života. Proto se snažte vaše nápady a rozhodnutí co nejdříve realizovat. Jedině tak se ubráníte rozplynutí vašich snů. Také se nezapomeňte chovat férově k druhým lidem. Jakékoliv nepravdy, jakkoliv nechtěné nebo nečekané, by se nesetkaly s pochopením.

Vztahy

V partnerském soužití se držte typického přístupu, kterým je „co na srdci, ta na jazyku“. Přitom vždy mějte na paměti, že hlavním cílem tohoto jednání není ubližovat partnerovi! Ovšem jestliže si vybudujete otevřený vztah založený na tom, že si můžete všechno vzájemně a bez obav říct, jenom tím získáte.

Práce

V profesní rovině byste se měli naučit cenit vlastní práce. To znamená, že by s vámi neměl nikdo „zametat“. Pokud budete mít dojem, že nejste adekvátně ohodnoceni, určitě se ozvěte. Jen je potřeba zvolit správné vyjadřování a vhodnou dobu. Ovšem rozhodně si to zbytečně nekomplikujte tím, že polevíte v pracovním výkonu.

Zdraví

V roce 2017 je potřeba, abyste si pohlídali dobrý stav imunity. K tomu je nutné hlavně zdravé jídlo, dostatek spánku a psychická pohoda. Také byste se neměli příliš často fyzicky přetěžovat. S podporou imunity pomůže i speciální extrakt z hlívy, rakytníku a echinacei.

Parfémy pro znamení Střelce na rok 2017

celý text skrýt text