Střelec - horoskop na rok 2015

Každý Střelec přemýšlí nad smyslem života a rád o něm diskutuje, proto je logické, že byste neměli v tomto snažení během roku 2015 polevovat. Současně to ovšem neznamená, že budete druhým lidem vaše názory vnucovat, nebo že je nedokážete trpělivě vyslechnout. Vedle filozofování nezapomínejte ani na praktickou stránku života, protože pokud napnete vlastní síly, můžete mít reálné výsledky. Jestliže se rozhodnete cestovat, dobře si vyberte cestovní kancelář nebo leteckou společnost, abyste o peníze nepřišli.

Vztahy

Nelze vyloučit neshody a pocit vzájemného odcizení, což může být způsobeno hlavně tím, že se budete starat více sami o sebe, než o společný partnerský vztah. Pokuste se zbystřit pokaždé, když budete o něčem diskutovat, aby se nastávalo, že sice komunikujete, ale pouze povrchním způsobem bez ochoty svěřit se druhému a vzájemně si naslouchat.

Práce

Pokuste se stát bezproblémovými zaměstnanci a opravdovými poctivými dříči. Jinak se může snadno stát, že při sebemenším zaváhání o pracovní místo přijdete. Nesnažte se pro sebe získat nějaké velké výhody na úkor ostatních, protože se jedná o „tancování na tenkém ledě“, který se snadno proboří.

Zdraví

Během vašeho oblíbeného cestování nezapomínejte pečovat o pleť, která je v cizím prostředí vystavena různým vlivům. Využít k tomu můžete například bylinné tonikum RYOR Cleansing and Tonization, které pleť čistí, hydratuje, vyživuje a osvěžuje.

Parfémy pro znamení Střelce na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin