Přejít na hlavní obsah
Stoptussin Stoptussin 0,8mg/ml+20mg/ml sirup pro podporu vykašlávání
Stoptussin Stoptussin 0,8mg/ml+20mg/ml sirup pro podporu vykašlávání
Formasirup
Cesta podáník vnitřnímu užití
Režim výdejeregistrovaný léčivý přípravek
Léčivá látkabutamirát, guaifenesin
SÚKL kód0202822
Farmakoterapeutická skupinaAntitusika a expektorancia

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho vykašlávání. Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu. Přípravek lze podat i k utišení kašle před a po operaci na doporučení lékaře.

Přípravek mohou užívat děti od 6 měsíců, dospívající a dospělí.

Složení:

  • Léčivými látkami jsou butamirati citras 0,08 g; guaifenesinum 2,0 g ve 100 ml sirupu.
  • Pomocnými látkami jsou roztok maltitolu, kyselina sorbová, monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, propyl-gallát, dihydrát dinatrium-edetátu, draselná sůl acesulfamu, natrium-cyklamát, hyetelosa, karamelové aroma a čištěná voda.

Způsob užití:

  • Odstup mezi jednotlivými dávkami má být 4-6 hodin.
  • Příslušné množství sirupu se odměří pomocí přiložené odměrky nebo dávkovací pipety (viz dávkovací schéma v příbalovém letáku) a zapíjí se tekutinou (vodou, čajem, ovocnou šťávou apod.).

Upozornění:

  • Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.
Ke stažení:

Příbalovou informaci naleznete ZDE

StoptussinStoptussin 0,8mg/ml+20mg/ml registrovaný léčivý přípravek sirup pro podporu vykašlávání

234
Výhodněji o 32%
180 ml
159

Více než 5 ks skladem | 88,33 / 100 ml, vč. DPH | Kód: STS00002
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes