Štír - horoskop na rok 2017

V roce 2017 se nesnažte vymýšlet nic světoborného. Bude stačit, pokud se opřete o funkční pravidla a pravdy. Takové, které jsou již vyzkoušené a spolehlivě fungují. Jestliže je nedokážete akceptovat, je možné, že vás vesmír klepne přes prsty. To samozřejmě neznamená, že musíte na vaší životní pouti ustrnout. Jen se nepouštějte do rizikových experimentů. Zkuste také zapracovat na větší schopnosti komunikace. I intelekt by si zasloužil více prostoru, jelikož pokaždé nelze spoléhat na kombinaci empatie s intuicí.

Vztahy

Nepokazte si fungování partnerského soužití tím, že budete tlačit partnera do změn v oblastech, které jsou bezproblémové. Zrovna tak není vhodné, abyste se nad váš protějšek jakkoliv povyšovali. Mějte neustále na mysli staré známé přísloví, že „pýcha předchází pád“. Také se naučte skloubit rozhodnost, vnímavost a ohleduplnost.

Práce

Na pracovišti proběhne málo událostí, které by vám mohly v roce 2017 uniknout. To je nepochybně dobře, ale jen tehdy, když to nebudete přehánět. Jinak snadno hrozí spory se spolupracovníky a dokonce i s nadřízenými. Někteří by se nevyvarovali dojmu, že je sledujete s nějakým nedobrým záměrem. O vyloženém pocitu šmírování nemluvě.

Zdraví

U prevence se zaměřte všude tam, kde hrozí nějaké městnání či ucpávání. Takže např. cévám dodávejte hlavně esenciální mastné kyseliny, které obsahují i kešu ořechy. Kvůli močovému systému dodržujte pitný režim. Žlučník zase nepokoušejte jídly s velkým obsahem cholesterolu.

Parfémy pro znamení Štíra na rok 2017

celý text skrýt text