Štír - horoskop na rok 2015

V roce 2015 se snažte spíše spojovat než rozdělovat, přičemž hlavním vaším cílem je spojení protikladů v Jednotu, ať již na úrovni ducha, nebo jinde. Největším rizikem pro tento rok se můžou stát vaše různé druhy vášní, kdy pro horlivé nadšení nebudete vidět pravdu. Dalším problémem se může stát vaše přílišná závislost na čemkoli, co vás velmi přitahuje, navzdory negativním dopadům. Pokud si na vše dáte pozor, můžete nadšení přetavit v úspěch. Obecně platí, že vám bude dobře s druhými lidmi, samota vám totiž brzy začne kazit náladu.

Vztahy

Milostné jiskření a sexualita budou pro vaše partnerské soužití velmi důležitými atributy, a pokud vás vztah nebude v tomto směru uspokojovat, hrozí nevěra. Zřejmě byste se měli zamyslet nad tím, zda pro vás není vztah pouze nástrojem pro ukojení vášní, neboť v takovém případě by bylo vhodné transformovat vaše hodnoty v něco hlubšího.

Práce

Vyvarujte se toho, abyste poctivě pracovali pouze na úkolech, které vás baví a naplňují. Dříve nebo později byste se kvůli tomu dostali do problémů a sporů s nadřízenými. Na kolegiální úrovni se pokuste udržovat dobré vztahy, které by neměly být ovlivňovány vašimi pocity o tom, že je vám někdo příjemný a jiný nikoli. Profesionalita především!

Zdraví

Milostný život si můžete zpestřit použitím masážního a lubrikačního gelu Durex Play Massage 2in1 Sensual, ovšem snažte se vyhýbat rizikovému sexu, jinak existuje zvýšený potenciál na různé pohlavní onemocnění.

Parfémy pro znamení Štíra na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

notino sady

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014