Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah parfémovaná voda unisex

2×
Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah parfémovaná voda unisex
Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah parfémovaná voda unisex
50 ml

Kód: 7770145 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah
Složení

Pokud by zlato mělo svoji typickou vůni, byla by to jistě tato. Parfémovaná voda unisex Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah vás na celý den nabije ohromující silou. Každý váš krok bude provázet intenzivní stopa spalujícího poledního slunce.

  • kožená, květinová vůně
  • autentická vůně působící jako afrodiziakum
  • vhodná pro muže i ženy ke každodennímu nošení

Složení vůně
Parfémovaná voda vás přivítá jemným tónem heřmánku koupajícím se ve svěžích citrusových plodech. Následuje orientální nádech ambry a květinové aroma kosatce. Intenzivní zážitek dokresluje surová kůže se sladkou vanilkovou tečkou.

Příběh vůně
Příběh parfémované vody Soleil de Jeddah se začal psát v roce 2013. Jejím tvůrcem je parfémář Stéphane Humbert Lucas. Intenzivní světlo poledního slunce se mu podařilo vtisknout do samotného aroma, ale také do designu flakonku v zářivě zlatavé barvě. 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
heřmánek, vonokvětka, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec, ambra
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, vanilka, kosatec
Druh vůně
kožená

O značce Stéphane Humbert Lucas 777

Poměrně nová francouzská značka Stéphane Humbert Lucas 777 byla založena v roce 2013 stejnojmenným tvůrcem, který stojí také u zrodu značek Nez a Nez a SoOud.
Číslo sedm je osobní favorit mezi čísly Stéphana Humberta Lucase a proto ho do názvu značky přidal hned třikrát. Tři sedmičky symbolizují duchovno, ochranu a štěstí. Kolekce nádherných vůní je vytvořena pomocí luxusních esencí a je balena do originálních flakonů a krabiček, které mají exkluzivní vzhled. Mohou tak být krásným a výjimečným dárkem pro muže i pro ženy.
Některé z vůní jsou unisex a budou tak vonět nejen ženám, ale i mužům. Vyzkoušejte okouzlující vůně, které pohladí vaše smysly a příjemně vás naladí!

Recenze Stéphane Humbert Lucas 777 777 Soleil de Jeddah2