St. James Of London Mandarin & Patchoulikrém na holení pro muže cestovní balení

St. James Of London Mandarin & Patchouli krém na holení pro muže 75 ml cestovní balení
St. James Of London Mandarin & Patchouli krém na holení pro muže 75 ml cestovní balení
75 ml

Kód: SJL0006 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému St. James Of London Mandarin & Patchouli

Pánský krém na holení St. James Of London Mandarin & Patchouli dokonale doplní vůni ze stejné řady. Pleť krásně zjemní a umožní tak velmi precizní oholení. Díky své příjemné vůni přetvoří váš každodenní rituál v nezapomenutelný zážitek.

O značce St. James Of London

Společnost St. James Of London byla založena v roce 1953. Zabývá se prodejem pánské kosmetiky na holení a potřebných pomůcek, jako jsou holicí štětky, břitvy, strojky, stojany, misky a jiné. U této značky naleznete rovněž vlasovou kosmetiku a několik druhů vůní kolínské vody, kde převládají typické vůně jako je pačuli, santalové dřevo či bergamot.
Značka St. James Of London působí jako pánský klub, v němž vždy naleznete vše potřebné. S ním holení přestává být pouhou povinností, ale stává se potěšením a zábavou. Vstupte do tohoto londýnského klubu, jehož produkty jsou nyní dostupné i na našem trhu.
Skvělá kvalita kosmetiky s vysokými podíly přírodních složek si již dávno našly své spokojené zákazníky po celém světě, kteří se k St. James Of London stále vracejí.

Recenze St. James Of London Mandarin & Patchouli