S.T. Dupont Oud & Roseparfémovaná voda unisex

S.T. Dupont Oud & Rose parfémovaná voda unisex
S.T. Dupont Oud & Rose parfémovaná voda unisex
100 ml
879

Kód: STD0138 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému S.T. Dupont Oud & Rose
Složení

S.T. Dupont Oud & Rose je intenzivní unisex parfémovaná voda s orientálním nádechem, která nabízí neobyčejný čichový požitek.

  • květinovo-dřevitá vůně
  • pro elegantní ženy a muže gentlemany
  • vhodná pro každou příležitost

Složení vůně
V úvodu parfémované vody S.T. Dupont Oud & Rose vás v mžiku obklopí vůně rozkvetlých růží a temně aromatický oud. Následuje srdce plné dřevitých tónů, které svojí podmanivostí okouzlí všechny vaše smysly. Hřejivé akordy vzácného agarového dřeva vytvářejí velice intenzivní a zároveň nebývale vzrušující tečku na závěr.

Příběh vůně
Unisex parfémovaná voda Oud & Rose je romantickou interpretací vůní S.T. Dupont z ikonické kolekce „D“. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, oud
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
dřevité tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
agarové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce S.T. Dupont

S.T. Dupont je exkluzivní, světově uznávaná značka, která se proslavila zejména výrobou zapalovačů, tužek, peněženek a hodinek. Založil ji roku 1872 Francouz Simon Tissot Dupont, který si zakládal na vysoké kvalitě svých výrobků. Exkluzivitu této značky podtrhuje například i fakt, že mezi lety 1958-1963 byly všechny zapalovače značky S.T. Dupont vyrobeny z ryzího zlata. S.T. Dupont se stal dodavatelem králů, císařů, mahárádžů, velvyslanců i bankéřů. V současné době ovládá S.T. Dupont 70 % trhu s luxusními zapalovači.

Ve světě kosmetiky a parfémů, se S.T. Dupont dostal do povědomí svými luxusními parfémy pro muže. Dnes S.T. Dupont vytváří doplňky a produkty jak pro muže, tak pro ženy. Luxusní parfémy nesoucí značku S.T. Dupont si můžete nyní pořídit i v našem obchodě.

Recenze S.T. Dupont Oud & Rose